Повернутися до звичайного режиму

Виховна робота в пришкільному таборі відпочинку

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Вони складають значну частину вільного часу дітей. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття накопиченої за рік напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Це період вільного спілкування дітей.

Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку. Наш табір не випадково має назву «Сонечко», адже кожна посмішка дитини – це промінчик, який світить вдячністю за турботу дорослих. У таборі два загони. В загін «Веселки» входять учні старших та середніх класів. «Мурашки» — загін молодших учнів школи. Кожний загін має девіз, пісню та свою власну речівку.

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Сонечко» базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності.

Згідно з виховним планом роботи табору складається план виховної роботи кожного загону, де враховуються загальнотабірні заходи й час, необхідний на підготовку до них.

Для відпочинку в таборі створено добрі умови:

· організовано повноцінне харчування дітей;

· підібрано досвідчені, творчі педкадри;

· створено матеріальну базу;

· створено систему виховної роботи, яка направлена на творче включення кожної дитини в активне життя табору, задоволення нею особистих потреб.

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.